Uitslagen Leemkuilcross 20 januari 2008
 
   Aanvang  Categorie Afstand
 
   10.00u  Meisjes 11 t/m 13 jaar 1000 m
     Jongens 11 t/m 13 jaar 1000 m
 
   10.10u  Meisjes 14 t/m 16 jaar 1580 m
     Jongens 14 t/m 16 jaar 1580 m
 
   10.30u  Korte cross heren 4430 m
     Korte cross dames 4430 m
 
   11.30u  Prestatie cross heren 9290 m
     Prestatie cross dames 9290 m
 
   11.15u  Meisjes t/m 10 jaar 1000 m
     Jongens t/m 10 jaar 1000 m
 
   11.30u  KNAU cross heren 9290 m
 
   10.30u  KNAU cross dames 4430 m
 
   11.30u  KNAU cross heren veteranen 9290 m
 
   10.30u  KNAU cross dames veteranen 4430 m
 
 
 
 
 Meisjes 11 t/m 13 jaar  1000 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  2 00:04:16 486 Eline van Staveren Oosterhout Gld nijmegen atletiek
  3 00:04:28 487 Hanne Nijtmans Nijmegen
  4 00:04:38 488 Caroline de Kleuver Nijmegen Nijmegen Atletiek
 
 Jongens 11 t/m 13 jaar  1000 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:03:18 476 Niels Cloosterman Nijmegen Nijmegen Atletiek
  2 00:03:33 479 Niels Aarns Nijmegen Nijmegen Atletiek
  3 00:03:33 482 Ashwin Wemmers Bemmel Nijmegen Atletiek
  4 00:03:39 480 Mike Foppen Nijmegen Nijmegen atletiek
  5 00:03:49 475 Bram Schroder Nuland
  6 00:03:56 474 Joep Nijtmans Nijmegen Nijmegen Atletiek
  7 00:04:02 483 Willem de Kleuver Nijmegen
  8 00:04:25 472 Bjorn van Zwol Beek
  9 00:04:31 471 Bas Theunissen Nijmegen nijmegenatletiek
  10 00:04:32 481 Marlo Ploemen Mook Nijmegen Atletiek
  11 00:04:35 473 Joost de Groot Wijchen
 
 Meisjes 14 t/m 16 jaar  1580 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:06:25 451 Rosa van den Hoogen Nijmegen Nijmegen Atletiek
 
 Jongens 14 t/m 16 jaar  1580 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:05:18 438 Seb Wiggemans Deventer Daventria
  2 00:05:53 441 John Philipsen Beers nb Nijemgen Atletiek
  3 00:05:54 435 Nick van den Hoogen Geffen nijmegen atletiek
  4 00:05:55 440 Bram Koppen Wijchen AV Wijchen
  5 00:06:08 450 Niels van Zwol Beek Nijmegen Atletiek
  6 00:06:09 439 Bram vd Pol Mook Nijmegen Atletiek
  7 00:07:05 437 Rik Bors Nijmegen
  8 00:07:14 436 Tim de Groot Wijchen
 
 Korte cross heren  4430 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:15:56 303 Stef Harweg Nijmegen loopgroep pk
  2 00:16:06 291 Ruud Nefkens Nijmegen
  3 00:16:07 321 Tim van Os Nijmegen
  4 00:16:10 326 Chris Henet Bemmel Ciko'66
  5 00:16:22 280 Frans Bekhuis Cifla
  6 00:16:27 281 Rob Kwaaitaal Nijmegen Nijmegen
  7 00:16:29 305 Sep Thijssen Nijmegen haasje
  8 00:17:36 313 Bram Arets Nijmegen
  9 00:17:44 310 Floor Vullings Nijmegen Nijmegen Atletiek
  10 00:17:55 320 Paul van Schijndel Nijmegen NSAV 't Haasje
  11 00:17:59 290 Hidde Bekhuis Heilig Landstichting Nijmegen Atletiek
  12 00:18:09 297 Andrť Webers Mook TV Cerberus
  13 00:18:10 300 Feiko Heerze Nijmegen
  14 00:18:14 285 Klaas Medendorp Nijmegen Nijmegen Atletiek
  15 00:18:18 296 Hans Bulkens Boxmeer geen
  16 00:18:24 294 Wieger Wiggemans Deventer Daventria
  17 00:18:43 325 Eric de Waal Beek Ubbergen
  18 00:19:03 298 Hans Dickhout Nijmegen Cifla
  19 00:19:06 309 Jan-Peter Ploemen Mook Nijmegen Atletiek
  20 00:19:20 287 Bert van Venrooij Geffen nijmegen atletiek
  21 00:19:22 308 Ruud Foppen Nijmegen Nijmegen atletiek
  22 00:19:42 329 Dick Visschers Nijmegen AV Hanzesport
  23 00:20:05 292 Roel Bors Nijmegen
  24 00:20:21 319 Caspar Terheggen Nijmegen Nijmegen Atletiek
  25 00:20:48 324 Sjon Debie Nijmegen Nijmegen Atletiek
  26 00:21:14 307 Ivan Bartholomeus Nijmegen
  27 00:21:35 289 Joep Nijtmans Nijmegen Nijmegen Atletiek
  28 00:22:07 475 Bram Schroder Nuland
  29 00:22:07 328 Steven Bluijsen Nijmegen
  30 00:22:08 322 Gerard Molleman Nijmegen Nijmeegse Loopschool
  31 00:22:27 288 Willy de Groot Wijchen
  32 00:22:33 283 Joop Matulessya Westervoort
  33 00:23:06 293 Bart Bors Nijmegen Nijmeegse loopschool
  34 00:23:38 314 Peter Stroeken Berg en Dal
  35 00:23:42 312 Erik van den Berg Nijmegen Nijmeegse Loopschool
  36 00:23:47 331 Frank Kemper Nijmegen
  37 00:23:58 315 Joop Coolen Wijchen
  38 00:23:58 304 Davy Kampschreur Nijmegen Cifla
  39 00:24:17 282 Marcel van Leeuwen Nijmegen
  40 00:24:45 311 Peter v Orsouw Oss
  41 00:25:44 286 Cor v.d. Sluijs Grave T.V.Cerberus
  42 00:26:21 302 Mario Dresen Leuth running suport
  43 00:26:29 301 Sjoerd Brouwer Leuth running suport
  44 00:26:30 316 Thomas Verbeeck Nijmegen
  45 00:26:36 330 Jos Razing Nijmegen
  46 00:26:53 327 Paul de Jager Nijmegen
  47 00:27:25 306 Aart van der Velden beek
  48 00:28:12 323 Ad Vlaar Nijmegen AV Cifla
  49 00:28:28 317 Ben Pouwels Cuyk
 
 Korte cross dames  4430 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:18:52 355 Marjan Faber Beek-Ubbergen
  2 00:19:09 340 Merel Wullems Nijmegen Nijmegen Atletiek
  3 00:20:18 354 Esme Moricke Nijmegen
  4 00:20:23 362 Maud Schijven Nijmegen Nijmegen Atletiek
  5 00:20:32 359 Jessica Kok Nijmegen
  6 00:20:41 356 Lorraine van Summeren Nijmegen 't Haasje
  7 00:20:59 363 Esmee Schilp Nijmegen Nijmeegse Loopschool
  8 00:21:18 366 Judith Ferrier Nijmegen
  9 00:21:46 341 Heleen Ribbers Nijmegen Nijmeegse loopschool
  10 00:22:39 353 Suzanne Maessen Nijmegen Nijmegen Atletiek
  11 00:23:05 358 Doris Raith Bedburg LN Nutterden
  12 00:23:05 367 Joline de Sevaux Nijmegen
  13 00:23:16 361 Willy Klomp Weurt AV Cifla
  14 00:23:53 357 Rinske Platvoet Nijmegen Nijmeegse Loopschool
  15 00:24:35 344 Indra Bimmel Berg en Dal TV cerberus
  16 00:24:57 364 Monique Tragter Nijmegen Nijmeegse Loopschool
  17 00:24:58 347 Annelies Dickhout Nijmegen Cifla
  18 00:25:16 365 Marion Faber Nijmegen Nijmeegse Loopschool
  19 00:25:33 368 Sigrid Planting Arnhem
  20 00:25:50 360 Moniek Peeters Nuland
  21 00:27:15 348 Judith Aalbers Winssen
  22 00:27:33 345 Carla van der Velden beek gezondhardlopen.nl
  23 00:27:38 369 Roos Vermeer Nijmegen CIFLA
  24 00:29:01 352 Annie Kampschreur Nijmegen Cifla
  25 00:29:33 350 Elise Dresen Leuth running suport
  26 00:29:34 351 Wilma Arens Ooij running suport
 
 Prestatie cross heren  9290 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:36:16 159 Dave MŲlders Kleve LV Marathon Kleve
  2 00:36:24 156 Bas Bluijsen Nijmegen AV Wijchen
  3 00:36:40 153 Pieter Ronteltap Nijmegen NSTV Trion
  4 00:36:59 176 Jan Meussen Beek Ubbergen AV Cifla
  5 00:37:40 167 Dirk van Haastrecht Amsterdam
  6 00:37:50 155 Wilfried van de Kamp Kranenburg LN Nutterden
  7 00:38:42 145 Hilko Ellerbroek Waalre
  8 00:38:57 162 Alex Mulders Nijmegen
  9 00:39:46 138 Cees Everaert Nijmegen Nijmegen Atletiek
  10 00:41:42 180 Hans Berntsen Nijmegen Nijmegen Atletiek
  10 00:40:04 152 Ron Slangen Berg en Dal cifla
  11 00:40:39 168 Bram van Wichen Dodewaard Dijkrunners
  12 00:40:40 166 Erik Fransen Slijk Ewijk Loopgroep PK
  13 00:41:42 127 Erik Schwartz Nijmegen
  15 00:41:58 173 Stijn Braspenning Groningen
  16 00:42:41 178 Bart Schillings Nijmegen 't Hijgertje
  17 00:42:57 177 Guido van Lier Nijmegen
  18 00:43:02 140 Hanno de Boer Nijmegen Nijmeegse Loopschool
  19 00:43:08 169 Henry Lisapaly Grave
  20 00:43:25 181 Pim de Ridder Nijmegen
  21 00:43:27 164 Heino Welman Lent
  22 00:43:31 183 Erik van Eyken Lent 't Hijgertje
  23 00:43:40 158 Axel van Sleeuwen Oploo AV Olympus
  24 00:44:12 154 Manfred Raith Bedburg LN Nutterden
  25 00:44:12 126 Maarten Peters Westerbeek
  26 00:44:31 163 Arne de Groot Nijmegen AV Cifla
  27 00:44:43 157 Warner de Boer Druten AV Cifla
  28 00:44:51 131 Peter Scholten Malden 't Hijgertje
  29 00:44:56 160 Edwin Gierman Valburg
  30 00:45:35 139 Arian Adriaans Nijmegen
  31 00:45:43 148 Theo Hutting Nijmegen loopservice.nl
  32 00:46:07 137 Hans Tamminga Hilversum GAC Hilversum
  33 00:46:42 165 Andy Corbeek Millingen ad Rijn Loopgroep Ooijpolder
  34 00:46:52 161 Joop van den Hoogen Nijmegen Nijmegen Atletiek
  35 00:47:08 144 Guus Franssen Nijmegen
  36 00:47:27 175 Herman van Langen Malden
  37 00:47:37 132 Ferenc Vissers Nijmegen
  38 00:47:43 135 Wim Markhorst Leusden GAC Hilversum
  39 00:48:06 124 Harry van der Grinten Heilig Landstichting nvt
  40 00:48:15 182 Fred van Camp Nijmegen
  41 00:48:20 134 Tadeo Baldiri Salcedo Rahola Rotterdam
  42 00:48:58 170 Rob Geurts Wijchen Cerberus
  43 00:49:27 128 Sjaak van den Oever Westerbeek
  44 00:50:05 147 Ron Blom Huissen
  45 00:50:38 151 Wiebo Kersten Groesbeek
  46 00:50:45 149 Rob Aerdts Siebengewald
  47 00:51:01 125 Jeroen Schwartz Nijmegen
  48 00:51:39 184 Hans de Geus Nijmegen NSAV 't Haasje
  49 00:52:06 120 Marcel Ritzer Nijmegen Nijmeegse Loopschool
  50 00:52:24 143 Hans Peters Nijmegen Nijmegen Atletiek
  51 00:55:08 129 Jan van der Wielen Arnhem Stapvooruit
  52 01:05:51 142 Hans Govers Nijmegen Nijmegen loopt
 
 Prestatie cross dames  9290 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:43:44 243 Cecile van der Sanden Bemmel running support nijm
  2 00:45:02 248 Josien vd Berg Nijmegen AV Cifla
  3 00:46:05 247 Marianne Folmer Valburg
  4 00:48:21 241 MariŽlle van Laar Hilversum GAC Hilversum
  5 00:48:47 246 Mieke Toorenaar Molenhoek AV Cifla
  6 00:50:36 249 Lineke Braspenning Hilversum GAC
  7 00:52:44 250 Gabrielle Buijinck Nijmegen
  8 00:53:42 244 Fiona Markus Apeldoorn AVVeluwe
  9 00:53:51 240 Christine Tamminga Hilversum GAC Hilversum
  10 00:54:51 245 Charlotte van den Beuken Nijmegen
  11 01:05:50 242 Fraukje Govers Nijmegen
 
 Meisjes t/m 10 jaar  1000 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:04:11 416 Anna van Zwol Beek Nijmegen Atletiek
  2 00:04:16 412 Willemijn Schroder Nuland
  3 00:04:58 413 Lotte vd Pol Mook Nijmegen Atletiek
  4 00:06:26 414 Milou Mattijssen Arnhem
  5 00:06:33 415 Sterre Schoenman Malden AV Cifla
 
 Jongens t/m 10 jaar  1000 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:04:14 372 Tim Theunissen Nijmegen nijmegenatletiek
  2 00:04:15 377 Mart van Heandel Nijmegen
  3 00:04:28 373 Willem Nijtmans Nijmegen Nijmegen Atletiek
  4 00:04:45 380 Jibbe van Hout Nijmegen
  5 00:04:47 374 Wiebe Schroder Nuland
  6 00:04:49 378 Niels Terheggen Nijmegen Nijmegen Atletiek
  7 00:04:55 379 Max Mylenus Nijmegen NMHC
  8 00:04:59 370 Cas Maassen vd Brink Nijmegen Nijmegen Atletiek
  9 00:05:02 381 Emiel de Bruin Nijmegen
  10 00:05:20 383 Camiel van Onna Bemmel AV Cifla
  11 00:05:36 371 Rick Maassen vd Brink Nijmegen Nijmegen Atletiek
  12 00:07:03 382 Loek van Onna Bemmel AV Cifla
 
 KNAU cross heren  9290 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:32:36 1 NoŽl Keysers Nijmegen PH Vught
  2 00:33:40 8 Huib Rost Boxmeer PK V0018449
  3 00:33:55 12 Ruud van der Wal Apeldoorn AV '34 Apeldoorn
  4 00:34:31 4 Arthur Schramade Nijmegen Cifla
  5 00:34:54 10 Maurice Niessen Nijmegen Nijmegen Atletiek
  6 00:36:46 13 Dick van den Hoogen Wageningen Nijmegen Atletiek
  7 00:37:22 11 Christian Bakker Nijmegen Cifla
  8 00:37:48 5 Danny Froeling Lent AV Cifla
  9 00:37:52 9 Maarten Hendriks Malden 't Haasje
  10 00:38:15 50 Mark Jillisen Molenhoek AV Cifla
  11 00:40:59 7 Marc van Onna Bemmel cifla
  12 00:43:32 49 Matthieu Schouten Nijmegen AV Cifla
 
 KNAU cross dames  4430 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:16:36 90 Daphne Panhuysen Cifla
  2 00:20:39 98 Suzanne van Staveren Oosterhout Gld Nijmegen Atletiek
  3 00:20:49 93 Caressa Janssen Nijmegen NSAV 't Haasje
  4 00:21:06 94 Myrella Vlenterie Nijmegen NSAV 't Haasje
  5 00:22:09 92 Rosemarie Smit Nijmegen NSAV 't Haasje
  6 00:22:26 91 Liza de Vries Nijmegen t haasje
  7 00:22:27 96 Marleen Otten Nijmegen Nijmegen Atletiek
  8 00:24:09 97 Vera van Staveren Oosterhout Gld Nijmegen Atletiek
 
 KNAU cross heren veteranen  9290 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:33:17 40 John Aalbers Nijmegen
  2 00:36:02 44 Wim Traanman Nijmegen SHRT/ Running Suppor
  3 00:36:39 47 Wilfred van Mill Waalre AVV
  4 00:37:04 48 Rob Mellegers Eindhoven PSV Atletiek
  5 00:39:08 46 Carl Sas Nijmegen CIFLA
  6 00:41:37 45 Maikel Mardjan Apeldoorn AV '34
  7 00:41:54 172 Wim van Doorn Nijmegen AV Cifla
  8 00:45:48 42 Peter Adriaans Helmond HAC Helmond
  9 00:54:24 179 Addo Kranendonk Nijmegen
 
 KNAU cross dames veteranen  4430 m
 
  Plaats Tijd Startnr Naam Woonplaats Vereniging
  1 00:23:25 106 Trees Rutten Malden Nijmegen Atletiek
 
 
 
© 2008, Ernest van der Loop en Jasper Rosmulder van NSAV 't Haasje